Znajdź produkt

Rowery

Producenci

Kontakt

22 114 40 00 info@chillride.pl
Szukasz nart? payu

Znajdź nas na

allegro youtube facebook rzetelna firma

Dlaczego Gazelle?

Gazelle - Najlepsze rowery holenderskie.

Jeśli myślisz o Holandii, myślisz o rowerach. Nie ma drugiego takiego kraju na świecie gdzie rowery odgrywają tak ważną rolę w codziennym życiu. Holendrzy uczynili swoją kulturę rowerową swoją największą pasją.

Najbardziej uznany producent rowerów w Holandii to Gazelle.

Już przez 117 lat marka Gazelle produkuje swoje rowery które charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, komfortem i innowacyjnością stosowanych rozwiązań. Za swoje produkty firma Gazelle otrzymała wiele holenderskich i światowych nagród ale najbardziej cenne wyróżnienie to zadowolenie milionów klientów z luksusowych, zaawansowanych technologicznie rowerów. Każdy model to dobrze przemyślany produkt, zaprojektowany tak aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Intensywnie testowana jakość.

Firma Gazelle jako pierwsza w Holandii wprowadziła system kontroli jakości ISO. Każdy rower składany jest z komponentów najwyższej jakości. Troska o każdy detal, miłość tworzenia i profesjonalizm to myśli przewodnie przy produkcji najlepszych rowerów holenderskich. Wszystkie rowery są intensywnie testowane w Centrum Technologicznym Gazelle w Holandii. Dlatego właśnie zapewniają swoim użytkownikom bezproblemowe, bezpieczne, komfortowe i pełne przyjemności użytkowanie.

Zawsze innowacyjnie.

W Gazelle innowacyjność oznacza pracę 24 godziny na dobę nad nowymi rozwiązaniami. Nowe rozwiązania mają uczynić jazdę na rowerze jeszcze przyjemniejszą i bardziej komfortową. To dlatego wprowadzono regulowany w każdej płaszyźnie mostek kierownicy (Gazelle Switch i Shuttle), regulowaną i stabilną nóżkę (Power Click), regulację siodła w każdej płaszyźnie (Gazelle Seat Switch), elastomerowo-sprężynowy przedni amortyzator z regulacją twardości, bezpieczne automatyczne oświetlenie wyposażone w czujniki zmierzchu i ruchu. Wszystkie wprowadzone przez Gazelle rozwiązania są chronione międzynarodowymi patentami.

Zawsze najlepsze komponenty.

Gazelle dba aby dostarczane przez podwykonawców części spełniały najwyższe normy jakości. Poddostawcy są bardzo ostrożnie dobierani i sprawdzani czy spełniają najwyższe standardy jakości. Również sprawa ekologii jest dla firmy Gazelle bardzo ważnym aspektem przy produkcji. Podczas produkcji rowerów zachowane są wszystkie normy produkcji ekologicznej a np.: stosowane lakiery są produkowane na bazie wody.

W dniu dzisiejszym Gazelle to nadal największy producent rowerów w Holandii. Rowery tej marki są produkowane w ilości ponad 350 000 sztuk rocznie ale bez szkody dla wysokiej jakości wykonania i dbałości o detale. Gazelle to Firma Królewska w Holandii. Ten tytuł to potwierdzenie wieloletniego zaangażowania setek osób w wielki sukces tej firmy. Każdego dnia pracownicy Gazelle dbają aby sprostać najwyższym wymaganiom swoich klientów, również tych królewskich.

Wszystkie rowery Gazelle są objęte następującą gwarancją na wady ukryte:

  • 10 lat gwarancji na ramę
  • 5 lat gwarancji na lakier,
  • 2 lata gwarancji na wszystkie elementy mechaniczne,
  • 1 rok gwarancji na elementy chromowane i niklowane.

Wszystkie rowery marki Gazelle produkowane są w Holandii w Dieren.

Oferujemy produkty firm